مقدمه و تاریخچه شرکت

"شرکت کارا سازه ماندگار"

       

         شرکت کارا سازه ماندگار نیز که یکی دیگر از هلدینگ های گروه صنعتی کاردار می باشد ، از سال 1389 فعالیت خود را در زمینه تولید انواع سنگ های مصنوعی رنگی مورد استفاده در فرش کف و نماهای داخلی و بیرونی ساختمانها با تکنولوژی نانو ، انواع بلوک های سبک NAAC ، بلوکهای سبک پرلیتی و لیکا و ....... و انواع بتن استاندارد با تجهیزات کامل آغاز نموده است .

با توجه به تاثیر قابل توجه سبک سازی و کاهش وزن ساختمانها در کاهش ابعاد اسکلت و اعضای اصلی سازه در طراحی ها ، کاهش بارهای سازه بر خاک ، کاهش ابعاد فونداسیون و میزان آرماتورها و کاهش تاثیرات مخرب زلزله بر ساختمانهای سبکتر ،  این شرکت در این کارخانه مبادرت به تولید انواع بلوک سبک ساختمانی به منظور سبک سازی و کاهش وزن ساختمان نیز نموده است. ضمن اینکه مصالح ساختمانی سبک وزن علاوه بر مزایای فوق ، سبب کاهش شدید هزینه های حمل و نقل و جابجایی مصالح در زمان ساخت و افزایش قابل توجه سرعت عملیات اجرایی نیز میگردد.

      به عقیده مدیران این شرکت ، اگر چه استفاده از مصالح مرغوب و امکانات مناسب به ظاهر موجب افزایش هزینه های تولید می شود ، ولیکن یقینا" موجب تولید محصولاتی با دقت بالا ، کیفیت عالی ، طول عمر بیشتر (گارانتی بالا) و نهایتا" جلب رضایت مشتریان محترم خواهد شد. ضمن اینکه شدیدا" هزینه های تعمیرات و نگهداری ساختمان را در دوران بهره برداری کاهش خواهد داد.

امید است با اتکاء به خداوند سبحان و همراهی و پشتکار تمامی کارکنان سخت کوش این شرکت ، بتوانیم نقشی هر چند کوچک ، اما موثر در اعتلای بخش ساخت و ساز میهن عزیزمان بر عهده گیریم .