خطا در بارگذاری تصویر

"شرکت رخشان سازه جم"

         شرکت رخشان سازه جم ، یکی از هلدینگهای گروه صنعتی کاردار که در سال 1380به ثبت رسیده است ، در حال حاضر در زمینی به مساحت 7300 متر مربع و سالن تولید به مساحت 5000 متر مربع و انبار سر پوشیده حدود 1000 متر مربع و ساختمان اداری در 5 طبقه به مساحت 1100 متر مربع با اختیار داشتن بیش از یکصد نفر پرسنل ستادی و اجرایی ، با سرمایه گذاری تقریبا 60 میلیارد ریالی در حال فعالیت می باشد .

این مجموعه در سال 1388 و در راستای اهداف عالیه دولت خدمتگذار مبنی بر همت مضاعف در صنعتی سازی ساختمان ، چشم انداز و برنامه های کوتاه مدت ، میان مدت و بلند مدت خویش را تعریف نموده و با عقد قرار دادی با مرکز تحقیقات و مسکن ، برای اولین بار در کشور آغاز به ساخت مسکن ملی با نام "نیک سیستم" نمود و بالغ بر 1000 واحد مسکن مهر را با همین سیستم در شهر های نور ، هشتگرد و رویان اجرا و تحویل متقاضیان محترم نمود که تمامی آنها با فناوری نوین و مصالح روز دنیا احداث گردید اند.

این شرکت با داشتن کادری مجرب و کارآزموده همواره در جهت بهینه تر کردن  طرح های سازه ای گام برداشته است تا بتواند هم رضایت کارفرمایان محترم را تامین نماید و هم از هدر رفتن منابع ملی جلوگیری به عمل آورد .

ضمن اینکه شرکت رخشان سازه جم در بخش فلز و صنایع وابسته ، خود را به بهترین و مدرن ترین ماشین آلات روز دنیا مجهز نموده است تا با یاری پروردگار مهربان بتواند تمامی فرآیندهای کار را با کیفیتی مناسب انجام داده و محصول نهایی را مطابق استاندارد های فنی تحویل کارفرمایان و مشتریان محترم نماید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دقیق تر در خصوص شرکت رخشان سازه جم و مسکن ملی "نیک سیستم"  میتوانید به جزئیات اشاره شده در بخش محصول سایت گروه صنعتی کاردار یا سایت اختصاصی شرکت رخشان سازه جم مراجعه فرمائید .